زنان از بوی مردان سکسی می شوند

بتازگی دانشمندان ژاپن متوجه شدن که انسان هم مثل بقیه موجودات فرومونی تشرح میکنه که باعث تجریک جنسی می شود. سایت اسپوتنیک با استناد به مقاله ای در مجله نرون گفته با نظارت بر تأثیر بو مردان بر مغز و بدن زنان به کشف تأثیر فرومون مردها نایل آمدند.

فرومون چی هست ؟ سیگنال شیمیایی است که همه انسان ها و پستانداران دارند. بعضی از فرومون ها بطور طبیعی باعث جلب جنس مخالف و آمادگی برای باروری و یا سکس می شود.

کادزوشیگه توهارا از دانشگاه توکیو ژاپن در این خصوص گفت:«می دانیم که از مواد فرار و به ویژه فرومون ها می توانند تأثیر زیادی بر رفتار جانوران بگذارد، حتی اگر آن ها برای نخستین بار با آن روبرو می شوند. به عقیده ما در مغز پستانداران مکانیزمی وجود دارد که مرکز بویایی دریافت کننده این مولکول را با مرکز رفتاری متصل می کند».

ایران مادام : فعلا بطور دقیق تأثیر فرومون بر رفتار انسان مشخص نشده است. دانشمندان در سال های اخیر ثبوت زیادی به نفع تأثیر فرومون ها بر رفتار مردان و زنان کشف کرده اند.

بسیاری از حشرات از فرومون ها که نقش مهمی در زندگی تمام جانوران دارد بعضی به عنوان هشدار خطر، سیگنالی برای آمادگی برای باروری و حتی به عنوان نوعی« گذرنامه» استفاده می کنند.

اگر شما هم زياد عصباني مي شويد بخوانيد!
READ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *