فواید منی و ریختن منی بر صورت و بدن زن

2

بر خی از آقایون به دلیل مشاهده فیلم های پورنو یا همان فیلم های مستهجن و مبنی بر اینکه ان بازیگران اب را روی بدن شریک جنسی خود میریزند این اقایون هم دوست دارند این کار را تقلید کنند

در این مطلب از ایران مادام به بررسی فواید منی برای زنان و پوست آنها و اثرات خوردن منی آقایان توسط خانم ها میپردازیم .

۱- در وهله اول نگاه به این فیلم ها و تقلید از حرکات انها کاری بسیار اشتباه و از نظر شرعی اشکال دارد.

۲- اگر پوست بدن شریک جنسی شما به این آب منی حساسیت داشته باشد ممکن است دچار حساسیت های پوستی و قرمز شدن و خارش در ناجیه ناف و شکم گردد.

۳- بوی این آب منی ممکن برای شریک جنسی شما بسیار زننده باشد و این باعث میشود که نسبت به شما احساس خوبی نداشته باشد

۴- اگر هم قصد دارید اب منی را بر روی شریک جنسی خود بریزید سعی کنید در هر دفعه این کار را انجام ندهید مثلا ماهی یکبار این کار را بیشتر انجام ندهید.

۵- آب منی را تحت هیچ عنوان روی صورت شریک جنسی خود نریزید که ممکن است وارد دهان همسرتان شود و باعث عفونت های لثه خواهد شد.

۶-اگر قصد دارید اب را روی مثانه خانم خود بریزید باید بسیار مواظب باشید ممکن است این آب لیز خورده و وارد واژن خانمتان شود و احتمال بارداری را بسیار بالا ببرد.

۷-ضمنا خوردن منی هیچ فایده خاصی ندارد و هیچ کمی به بزرگتر شدن سینه و بهتر شدن پوست نمی کند . هیچ کمکی
اگر ذره ای کمک می کرد ، اینهمه دختر و زن در آرزوی داشتن سینه های بزرگتر ، هزار جور کرم گرانقیمت و جراحی پرهزینه و عوارض رو تجربه نمی کردند .

دعوا نمک زندگی است
READ

بهرحال اگه بهداشت رعایت بشه ، بگمونم مشکلی پیش نمی آد …

9 نظر

 1. nima

  نظر…خورن منی از لحاظ شرعی مشکل دارد ،،از لحاظ پزشکی هم مضر است؟؟؟

  پاسخ
 2. Dr.me

  اولا که بزرگترین خطا اینه که اسم شرع رو با دانش قاطی کنیم.ولی درمورد این موضوع خوردن و ریختن منی روی صورت یابدن هیچ سود ویا ضرری نداره البته در صورتی که مرد بیماری مقاربتی نداشته باشه که در اون صورت میتونه مشکل ایجاد کنه.همچنین ریختن منی در مقعد میتونه باعث مشکلات جدی در زن بشه چون توی روده باکتری وجود داره و منی هم سرشار از مواد قندیه و باعث رشد این باکتری ها میشه و امکان مشکلات گوارشی هست .و در مورد مواردی هم که در بالا ذکر شده درمورد حساسیت پوستی میشه گفت این حساسیت یکی در هر یک میلیون نفر اتفاق میفته.درمورد عفونت لثه هم که فقط درصورت بیمار بودن مرد ممکنه اتفاق بیفته.همچنین خوردن منی هیچ گونه تغییر فیزیکی در فرد مثل رشد موها ویا بزرگ شدن سینه ایجاد نمیکنه

  پاسخ
 3. ********

  از لحاظ پزشکی ، منی دارای ویتامین های خاصی بوده که با خوردن آن توسط خانوم ها در تاُمین مواد مغذی بسیار مفید است !

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *